%20 BURS FIRSATI

Erken Burs Başvuru Formunu doldur
erken burs fırsatını yakala!

YALNIZCA ÜNİVERSİTEDE DEĞİL DÜNYADA OKUYORUZ!

GAÜ Uluslararası kampüslerinde ek ücret ödemeden ve ÖSYM bursları ile yurt dışı eğitim fırsatı. Ana kampüs Kıbrıs olmak üzere, İngiltere, ABD, Türkiye, Hong Kong, Moldova ve Sri Lanka’daki küresel GAÜ kampüslerinde okumak ister misin?

BURADA HAYALLER GERÇEK! BURSLARINLA 7 ÜLKEDE EĞİTİM

ERKEN BURS AVANTAJLARI İLE BURS İMKANLARINDAN YARARLANMAK İÇİN FORMU DOLDURUN. HEMEN KAYDOL

U luslararası bir vizyona sahip, sorgulayan, yaratıcı, üreten; toplumsal ve insani değerlere sahip SEN ve İDEALLERİN! Uluslararası vizyona sahip güçlü akademik kadro eşliğinde, üstün teknoloji ile donatılmış araştırma merkezlerinde, tüm renkleri bulabileceğin yaşayan bir kampüste hayyallerini gerçek kılmaya ve geleceğini şekillendirmeye ne dersin?

Burada hayaller gerçek!

Yılda 1000`in üzerinde etkinliğin yapıldığı ve `` bu kampüste hayat var! `` diyeceğin bir üniversite deneyimini sen de yaşayabilirsin. Üniversitenin Girne şehri ile bütünleştiği muhteşem bir doğada yer alan ana kampüsünün yanında, uluslarararası kampüsleri olan İngiltere, Hong Kong, ABD, Moldova, Türkiye ve Sri Lanka’da okumanın ayrıcalığını yaşayacaksın.

TÜRKİYE'DE İLK 4'TE.
KAMPÜSTE HAYAT VAR.
GAÜ öğrenci odaklı eğitiminin yanında, öğrencilerin sosyal ve kültürel yönlerini geliştirecek etkinlikler düzenlemektedir. Her akademik yılda 1000`i aşkın akademik, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler çerçevesinde, alanında uzman kişilerden derslerini destekleyecek seminer, konferans ve söyleşiler gerçekleşmektedir.
Her yıl geleneksek olarak düzenlenen Akademik Yıl Açılış Şöleni ve Korteji, Bahar Şenlikleri, Dans ve Tiyatro Festivalleri ile kampüs yaşamının içinde olacaksın, sosyal sorumluluk projelerinde yer alacaktır. GAÜ, bilginin deneyim ile geliştiğinin bilincindedir. Bu sebeple senin için hazırladığı uluslararası standartlardaki eğitim içeriğini, sunduğu pratik imkanları ile desteklemektedir. Bu şekilde mezuniyet sonrası iş hayatına atıldığın zaman yaşayabileceğin zorlukları en aza indiriyor, karşılaşabileceğin problemlere yönelik hızlı çözüm üretebilme yeteneğini geliştiriyoruz.
117 FARKLI ÜLKEDEN ÖĞRENCİLER
BAŞLIKLARLA GAÜ
Ben Kimim?

2017'DE YENİ BİR BEN

Girne Amerikan Üniversitesi'nde kendini keşfetmen için muhteşem bir atmosfer seni bekliyor. Yeteneklerini, ulaşmak istediğin hedefler için en iyi şekilde kullan.

18000 +
ÖĞRENCİ
600
ÖĞRETİM ÜYESİ
20000 +
MEZUN ÖĞRENCİ
150
ÖNLİSANS, LİSANS, YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA PROGRAMLARI
Bu büyük ailenin parçası olmak şimdi daha kolay. Şimdi Kaydol

Mezunlarımızdan GAÜ

Girne Amerikan Üniversitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
· 0850 650 20 00 ·